РОБОТИ-ПИЛОСОСИ для басейнів

ЦИКЛОНІЧНЕ ВТЯГУВАННЯ – УНІКАЛЬНА ЗАПАТЕНТОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ

Перші у світі роботи-пилососи для басейнів розробили інженери компанії Zodiac®. Працюють вони за принципом циклонічного втягування. Ефективна робота пилососу забезпечується дуже потужним вихором, котрий усередині фільтру утримує сміття в русі. Це також зменшує засмічення фільтру.

роботи-пилососи для басейнів
купити робот-пилосос для басейнів

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА
SENSOR NAV SYSTEM™

 

Лінійка роботів ALPHA iQ™ обладнана системою Sensor Nav System™. Вона сканує конфігурацію басейну, щоб оптимізувати рух та час прибирання. 

Sensor Nav System™:

  • аналізує та розпізнає глибину, довжину, ширину та форму басейну. Також і температуру води. Роботи-пилососи для басейнів враховують зібрані дані та створюють для басейнів оптимізований шаблон часу очищення та навігації для кожного басейну
  • незалежно від глибини басейну, датчик тиску всередині дозволяє пилососу підніматися по стінах до ватерлінії, очищуючи її
  • зосереджується на найбільш забруднених ділянках чаші, таких як сходинки та кути басейну

 

ОЧИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНЕ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОВЕРХОНЬ

 

Чотири ведучі колеса, якими оснащені роботи 4WD забезпечують надійне зчеплення з поверхнями стінок басейну. Пилосос легко долає будь-які перешкоди або нерівності.

ЗАПАТЕНТОВАНА ФУНКЦІЯ роботів-пилососів для басейнів LIFT-SYSTEM™

 

Завдяки технології Lift System™ вилучення роботу з басейну можливе без жодних труднощів. Піднімаючись на стінку басейну, робот очікує, поки його дістануть з води.

вхідний ОТВІР ДЛЯ СМІТТЯ

 

Широкий вхідний отвір та об’ємний 5-літровий фільтр забезпечують всмоктування та утримання різного розміру сміття. Це гарантує максимальну ефективність очищення басейну.

СИСТЕМА ДЛЯ КАБЕЛЮ SWIVEL

 

Моделі кабелю Vortex 4WD оснащені гідромуфтою Swivel. Механізм пристрою обертається навколо своєї осі, запобігаючи сплутуванню кабелю під час переміщення робота у басейні. Після закінчення циклу кабель легко складається на спеціальний візок.

ДОДАТОК для гаджетів iAQUALINK™

 

Інтуїтивне керування: керуйте басейном та стежте за процесом очищення дистанційно та в будь-який час за допомогою аплікації IAquaLink (доступний усім моделям IQ).

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS