Система Carbon-Ceramic для КЕРАМО-КОМПОЗИТНих БАСЕЙНІВ

Будівництво басейнів у Дніпрі

До структури чаші у тих місцях, де є найбільше навантаження на басейн, додається вуглеволокно. Тут використовується запатентована система Carbon-Ceramic – одна з передових технологій у цій галузі. Carbon є найбільш міцним волокном серед існуючих армуючих матеріалів.

  • жорсткість збільшується на 20%
  • надміцна чаша басейну
Система Carbon-Ceramic

Гелькоут і Колір

Gelcoat - це стійкий до ультрафіолетового випромінювання захисний верхній шар басейну. Також є стійким до механічних пошкоджень. Поверхні яхт класу люкс були першими, для яких був розроблений такий захист.

У світі Gelcoat система кольорів басейнів COMPASS є однією із найсучасніших. Тому, навіть через багато років басейни COMPASS залишаються однаково якісними.

Закритий борт

Закритий бортРозташовується по зовнішньому краю цілого басейну. Забезпечує його стабільність і міцність. А також зберігає необхідну гнучкість.

closedbeam

Вінілестерова основа

Перший бар’єр з вінілестерової смоли, що не пропускає воду. Наноситься на шар гелькоуту.

Ребра жорсткості з бальзи

Ребра жорсткості з дерева бальзи. Вони є зовнішньою частиною шару, котрий безпосередньо контактує з навколишнім середовищем.

Бальза - це дерево, яке відрізняється своєю легкістю. Використовується, наприклад, для будівництва яхт.

Борт басейну отримує додаткову жорсткість завдяки цьому шару. Розташовується по всьому периметру вздовж стін басейну.

Скловолокно посилене вінілєстером

Є другим водонепроникним бар’єром. Забезпечує басейну міцність та максимальну гнучкість. Цей прошарок армують скловолокном.

Скловолоконний прошарок

Прошарок складається із скловолоконної тканини. Це сполучені речовини, що ефективно скріплені між собою. Таке волокно легко згинається. Його використовують у найбільш напружених частинах басейну для їх посилення. Особливо на сходах та в усіх вигинах.

Керамічний шар

Самий основний, третій водонепроникний бар’єр. Такий є єдиним запатентованим на сьогодні. Розроблявся у Австралії та США. Спочатку таке керамічне покриття було створене для NASA та його проектів. Тут усі матеріали у найжорстокіших умовах перевіряються на міцність та надійність. Тому басейни COMPASS гарантують захист від осмосу на 100%.

Поліестеровий шар

Поверх керамічного наносять шар поліестеру. У композитному басейні він є основною конструктивною частиною. Басейн набуває відмінних механічних характеристик після затвердіння цього шару.

Тканина з карбонового волокна

Цей матеріал використовується в авіабудуванні. Ми вирішили вдосконалити наші басейни, також його застосувавши. Так як карбон є дуже міцним та легким, ми додали його до тих місць басейну, де виникає найбільше навантаження. Завдяки цьому басейни COMPASS можна називати одними із самих стабільних та міцних на світовому ринку.

Зовнішній верхній шар

КОМПОЗИТНІ БАСЕЙНИ, ЇХ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

  • єдина запатентована керамічна технологія в світі
  • посилена карбоновим волокном чаша басейну
  • керамо-композитний басейн з унікальною автономною системою очищення VANTAGE
  • багаторічний досвід експлуатації в США, Австралії та Європі - більше 30 років

CARBON
CERAMIC
ТЕХНОЛОГІЯ

vantage
САМООЧИСТНА система

БЕЗХЛОРНА ЕКОЛОГІЧНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ПОЖИТТЄВА ГАРАНТІЯ

ШВИДКИЙ МОНТАЖ

CARBON CERAMIC ТЕХНОЛОГІЯ

VANTAGE САМООЧИСТНАЯ СИСТЕМА

БЕЗХЛОРНАЯ ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ДЕЗИНФЕКЦИЯ

ПОЖИЗНЕННАЯ ГАРАНТИЯ

БЫСТРЫЙ МОНТАЖ

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS