Автономне очищення води в басейніСИСТЕМА VANTAGE

очищення води в басейні VANTAGE

СИСТЕМА VANTAGE®- ЩО ЦЕ?


Компанія COMPASS, співпрацюючи із компанією Paramount, працювали над створенням автономного очищення води в басейні. Системи, яка може самостійно очищати воду, що звільнило б людину від цієї роботи.

І в 1993 році таки створено систему VANTAGE®, яка є унікальною і постачається ексклюзивно для басейнів COMPASS.

Автономне очищення води в басейні – система VANTAGE® має найбільшу кількість патентів серед систем, які вбудовані у дно композитних басейнів. А також являється однією з преміум-брендових компаній Paramount США.

ОЧИЩЕННЯ води в басейні, ЯКЕ працює автономно

ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМАVANTAGE®?

Так званий “мозок” системи очищення води в басейні VANTAGE® – це багатокамерний водний клапан, що направляє потік води по черзі до ротаційних форсунок. Їх розташовують на дні, сходах і сидіннях у строгій послідовності. Форсунки піднімаються під тиском води над поверхнею басейну і змивають все сміття навколо себе потужним потоком води. Увесь бруд потрапляє у приймач MDX, куди його зганяють форсунки, котрі по черзі піднімаються. 

Далі з приймача усе йде на фільтрацію. І вода, яка вже очистилась, знову потрапляє у басейн крізь впускні форсунки. Очищення води в басейні відбувається автоматично.

Донні форсунки мають не лише ефект очищення. А завдяки ротації ще й усувають застійні води в басейні. Так потреба у використанні дезінфікуючих засобів знижується на 50%.

Унікальна система VANTAGE® виконує і функцію постійного перемішування води. Це зумовлює однакову температуру у всій товщі води. Відсутнє розшарування, коли нижній шар холодний, а верхній – теплий. Температура води практично не змінюється навіть після нічного охолодження.

ЯКІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ VANTAGE® ?

  • легко усуває сміття
  • зберігає енергію (за рахунок тиску води розділовий клапан працює механічно)
  • відповідає нормам безпеки (конструкція MDX)
  • не дає рости водоростям та розвиватись бактеріям, так як вода активно перемішується
  • знижує використання дезінфектантів завдяки ретельному перемішуванню води
  • зберігає однакову температуру води у всій її товщі, а це також заощаджує енергію.

А які переваги для вас?

Відпочинок і насолода власним басейном замість виснажливого очищення води в басейні вручну.

МОДЕЛІ КЕРАМІЧНИХ БАСЕЙНІВ COMPASS POOLS